PVP SERVERLER | PATCH | İP | Server Tanıtımlari | Client | Pvp Server

TEKLİNK HOTFİLE  USKO SORUNSUZ CLENT Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..[/center]

Join the forum, it's quick and easy

TEKLİNK HOTFİLE  USKO SORUNSUZ CLENT Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..[/center]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

TEKLİNK HOTFİLE USKO SORUNSUZ CLENT

faat
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Aktiflik :
    TEKLİNK HOTFİLE  USKO SORUNSUZ CLENT Left_bar_bleue10 / 99910 / 999TEKLİNK HOTFİLE  USKO SORUNSUZ CLENT Right_bar_bleue

Leader Poınt : 14
    Rep Gücü : 0

Lol TEKLİNK HOTFİLE USKO SORUNSUZ CLENT

Mesaj tarafından faat Çarş. Ekim 27 2010, 08:26

Arkadaşlar bildigimiz gibi uskoda patch yukleme sorunu war bende bu sorunla karşilastim ama sonunda yuklemeyi başardim sizlerinde benim gibi magdur olmamaniz için kendi clentimi paylaşmak istedim 1851 kadar yüklüdür

LİNK GÖRMEK İÇİN KONUYA YORUM YAZINIZ=598 MB

GUVENLE İNDİREBILIRSINIZ İLK İNDİREN ARKADAŞİMİZ SONUCU BILDIRSINDE DIGER ARKADASLARDA GUVENLEMI DEGILMI ANLASIN..........
    karael32
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Aktiflik :
    TEKLİNK HOTFİLE  USKO SORUNSUZ CLENT Left_bar_bleue10 / 99910 / 999TEKLİNK HOTFİLE  USKO SORUNSUZ CLENT Right_bar_bleue

Leader Poınt : 9

Lol Geri: TEKLİNK HOTFİLE USKO SORUNSUZ CLENT

Mesaj tarafından karael32 C.tesi Haz. 04 2011, 12:19

sağol
    enrgy45
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Aktiflik :

Leader Poınt : 10

Lol Geri: TEKLİNK HOTFİLE USKO SORUNSUZ CLENT

Mesaj tarafından enrgy45 Salı Haz. 14 2011, 18:13

11

Forum Saati C.tesi Nis. 27 2024, 17:33