PVP SERVERLER | PATCH | İP | Server Tanıtımlari | Client | Pvp Server

MyKO Kolay Db 70 Level Son .. ! Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..[/center]

Join the forum, it's quick and easy

MyKO Kolay Db 70 Level Son .. ! Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..[/center]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MyKO Kolay Db 70 Level Son .. !

oXo
    oXo
    Site Sahibi
    Site Sahibi

Aktiflik :
    MyKO Kolay Db 70 Level Son .. ! Left_bar_bleue10 / 99910 / 999MyKO Kolay Db 70 Level Son .. ! Right_bar_bleue

Leader Poınt : 944
    Rep Gücü : 1

Lol MyKO Kolay Db 70 Level Son .. !

Mesaj tarafından oXo Salı Eyl. 07 2010, 00:08

# Level sınırı 70 daha fazla kasılmıyor
    # Oto üyelik, oto grade, oto Master, oto NP Symbol eklenmiştir.
    #1705 itemleri eklendi.
    #1705 itemlerinin hepsi CZ de bowldaki tüm canavarlara +7 olarak yerleştirilmiştir.
    # Başlangıç NP'si 500’dür.
    # Nation Select Fixed.
    # Ally Buq Fixed.
    # Archer skill bugu düzeltilmiştir.
    # Guard Tower'lar 750 vurmaktadır.
    # Item'ları en fazla +8, takıları da en fazla +3
    # Character açtığınız zaman size Basic Item İtem vermektedir.
    #Moradonda 8 Cleaver Falan var işte,.
    # Lunar War, Dark Lunar War ve Snow Fight sorunsuz çalışmaktadır.
    # Castle Siege War sorunsuz çalışmaktadır. Cumartesi günü saat 14:50'ye ayarladım.
    # Forgotten Temple'da yaratıklar çıkıyor ve Treasure Chest Vermekte.
    # Abyss Holy Water DB Den Kaldırılmıstır S M L 3 üde 1440 Drop Kaldırdım .
    # Acid Potion'un Sundries’ten alımı engellenmiştir.
    # Dupe yapan characterlar otomatik olarak banlanıyor.
    # Banlanan charın accountuna bir daha giriş yapılamıyor.
    # Premium sistemi düzeltilmiştir ve her yeni accounta 3 günlük BRONZE PREMIUM verilmektedir.
    # Name Change sorunsuzdur Civcvi Aldınız Yerden Ncs İle Nick Değişebiliosunuz Ncs Drop İsilion %100 Dür.
    # Nation Transfer sorunsuzdur.
    # Monster Summon Staff’da sorun yoktur.
    # Krallık seçimlerini başlattığınız zaman her iki ırkta da ilk 10 kullanıcı otomatik olarak belirlenmektedir.
    # 80 Skilleri Ekli Değildir Orjinal Halini Bozmak İstemedm İçin Eklemedım Ama Spike Ve Meteorun Attağını Arttırdım Böylece Charlar Eşit Oldular
    # 62 Sc Ler Spoiler Ve Lycandan Düşmektedir
    # Rental Aktif
    # Hera-Patrick scrollar ekli
    # Kısacası süper bi db
    # Link
    #
    http://rapidshare.com/files/19109131...DB_V1.zip.html

Forum Saati Ptsi Mayıs 20 2024, 06:03