PVP SERVERLER | PATCH | İP | Server Tanıtımlari | Client | Pvp Server

TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..[/center]

Join the forum, it's quick and easy

PVP SERVERLER | PATCH | İP | Server Tanıtımlari | Client | Pvp Server

TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..[/center]

PVP SERVERLER | PATCH | İP | Server Tanıtımlari | Client | Pvp Server

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3]

    avatar
    turkstyle
    Yeni Üye
    Yeni Üye


    Aktiflik :
    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Left_bar_bleue10 / 99910 / 999TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Right_bar_bleue

    Mesaj Sayısı : 1
    Leader Poınt : 3
    Rep Gücü : 1
    Kayıt tarihi : 05/07/11

    Lol TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3]

    Mesaj tarafından turkstyle Salı Tem. 05 2011, 07:17

    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Line9mu



    TURKKO.NET DB SIFIRLANDI BU FIRSAT BİDAHA GELMEZ
    İP : TURKKO.NET
    PANEL ADRESİMİZ : TURKKO.NET

    [URL="http://turkko.net/client.html"]FULL CLİENT İNDİR [/URL]


    SAVAŞ SAATLERİ

    ÖĞLEN = 15:00
    AKŞAM = 20:00
    GECE = 00:00



    [B][SIZE=4][B]7/24 PK | Soacs V33 | %100 Eşit Joblar | Hergün 3 Savaş [/B][/B][/SIZE]


    [B][SIZE=5][B]OYUN DİREK CZ ŞEKLİNDEDİR 83[/B][B] LVL BAŞLANGIÇ İTEMLİ [+8 +3] GEREKEN İTEMELERDE BANKANIZDA İYİ OYUNLAR.[/B][/B][/SIZE][B]

    [B]
    [/B][/B]



    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Line9mu
    OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLERİMİZ

    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] 977l


    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Gggggggggggggg

    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] K3prah


    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Efevzp



    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] 2prs0u1

    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Yj880



    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] 33nuo9x

    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Line9mu


    [URL="http://support.amd.com/us/Processor_TechDownloads/DCO_1.1.4.zip"]OYUNDA HIZLI GIDIYORSA MAKINANIZ AMD KAYNAKLIDIR BU DRIVERI INDIRIP KURUN[/URL]


    [B][B][Server][/B][/B]
    [CENTER][B][B]Count=1 [/B][/B]
    [B][B]IP0=Turkko.net[/B][/B]
    [B][B][Version][/B][/B]
    [B][B]Files=1299[/B][/B]





    OTO PATCH VARDIR VERSİYONU 1299 YAPIN VE OTO PATCH CEKER[/CENTER]
    [B]
    [B]UZUN PELERİN USKO V5[/B][/B]
    [B][B]PATOS GLOVES [/B][/B]
    [B][B]REBİRT SHELL [ÜZERİNİZDE][/B][/B]
    DRAGON SHELL BANKANIZDA
    [B][B]EN ÖNEMLİSİ EN İYİ PK SERVER OLMAMIZ.[/B][/B]


    [B]İP: TURKKO.NET[/B]



    TURKKO[PK-SW][OTO G1][UZUN PELERİN][REBİRT SHELL][PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM][+8 +3] Line9mu

      Forum Saati Ptsi Mayıs 20 2024, 17:14